ترانه -آواز سوریه مجروح تلویزیون حمله هوایی

ترانه -آواز: سوریه مجروح تلویزیون حمله هوایی ابوبکر البغدادی اخبار بین الملل

مدیر آکادمی اسکار ابقاء شد

«جان بایلی» جهت دومین بار پیاپی به عنوان مدیر آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار گزینش شد. مدیر آکادمی اسکار ابقاء شد عبارات مهم : جایزه ..

ادامه مطلب

آماده سازی جهت جشنواره فجر ، ۹۰ درصد از ضبط «قطار آن شب» تمام شد

بهروز رشاد تهیه کننده فیلم سینمایی «قطار آن شب» از اتمام ۹۰ درصد از فیلمبرداری این اثر در منطقه پل سفید خبر داد.  ۹۰ درصد از ضبط «قط..

ادامه مطلب

مهران مدیری یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های قدیمی اش را تکرار می‌کند / ساعد هدایتی

ساعد هدایتی زیاد به خاطر بازی در نقش های کمدی در سریال های مهران مدیری آشنا می شود. همکاری او با مدیری به سال ۷۸ و بازی در سریال طنز «پلاک ۱۴» برمی ..

ادامه مطلب

خواندن موزیک جام جهانی؟ هیجان تازه‌ای است / چاوشی

روز گذشته خبر رسید سالار عقیلی و علیرضا قربانی موزیک کشور عزیزمان ایران جهت جام جهانی‌ روسیه را می‌خوانند. به فاصله چند دقیقه بعد از انتشار این خبر، خبر داغ د..

ادامه مطلب

اعلام تاریخ پخش فیلم تازه اصغر فرهادی در فرانسه

فیلم تازه اصغر فرهادی با عنوان «همه می‌دانند» کمتر از سه ماه دیگر، اکران خود را در سینماهای فرانسه شروع می‌کند. . اعلام تاریخ پخش فیلم تا..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (601)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

بازیگران براساس توانایی‌هایشان گزینش نمی‌شوند / مجید مشیری

مجید مشیری اعتقاد است باید فیلمنامه‌ سریال‌ها کیفیت بالاتری پیدا کنند و بازیگران نیز بر اساس توانایی‌هایشان گزینش شوند. مجید مشیری: بازیگر..

ادامه مطلب

تصویر + «مرد» اردیبهشت ۹۷ پخش می‌شود

سریال «مرد» به کارگردانی و نویسندگی فریدون حسن پور و تهیه‌کنندگی سید مصطفی موسوی نزدیک به ۴۰ درصد از مراحل فیلمبرداری خود را پشت سر گذاشته تا جهت پخ..

ادامه مطلب