ترانه -آواز سوریه مجروح تلویزیون حمله هوایی

ترانه -آواز: سوریه مجروح تلویزیون حمله هوایی ابوبکر البغدادی اخبار بین الملل

ما هم خطوط قرمز خودمان را داریم / روسیه راجع به طرح غرب در شورای امنیت

معاون وزیر خارجه روسیه با اعلام اینکه مسکو در حال بررسی پیش‌نویس مطرح شده است از سوی غرب در شورای امنیت شرکت ملل راجع به سوریه با دیدی انتقادی هست، گفت: ..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران به دنبال اعمال نفوذ در انتخابات عراق است / متیس

به گزارش فارس، جیمز متیس وزیر دفاع آمریکا که به خاورمیانه سفر کرده است در مسیر بازگشت به آمریکا در جمع خبرنگاران آمریکایی مدعی شده است است که کشور عزیزمان..

ادامه مطلب

نفت‌کش‌های روسی به کره شمالی سوخت قاچاق می‌کنند / رویترز

خبرگزاری رویترز بامداد شنبه در گزارشی، روسیه را به قاچاق سوخت به کره شمالی طی ماه‌های گذشته متهم کرد.  رویترز: نفت کش های روسی به کره شمالی..

ادامه مطلب

نماینده ارشد اتمی روسیه جهت مذاکره راجع به کره شمالی به سئول رفت

نماینده ارشد روسیه در امور تسلیحات اتمی به کره‌ جنوبی سفر کرده تا راجع به برنامه‌های اتمی کره شمالی مذاکره کند.  نماینده ارشد اتمی روسیه جه..

ادامه مطلب

مشکلی از بابت خرید «اس ۴۰۰ »نیست/ مذاکرات راجع به اس «۵۰۰» ، اردوغان

رئیس جمهور ترکیه در سخنانی هنگام بازگشت از سفر صربستان و اوکراین از مذاکرات راجع به خرید اس ۵۰۰ با روسیه پرده برداشت. اردوغان: مشکلی از بابت..

ادامه مطلب

جهت جنگ با کره شمالی از آمریکا تبعیت نمی کنیم / مرکل

صدراعظم آلمان تأکید کرد: چنانچه دونالد ترامپ مابقی دنیا را نادیده بگیرد نمی‌تواند آمریکا را “بزرگ” کند. او تأکید کرد آلمان از آمریکا در صو..

ادامه مطلب

هنگامی که همه‌چیز می‌توانست بدتر باشد! , گزارشی از نشست گروه ۲۰ در هامبورگ

سران بیست اقتصاد بزرگ دنیا G۲۰ “خشونت بی‌دلیل” حین برگزاری اجلاس را به شدت محکوم کردند. اختلاف نظر در دو عرصه ادامه پیدا کرد: اقتصاد و پاسداری ا..

ادامه مطلب

ابوبکر البغدادی کشته شد / تلویزیون دولتی سوریه

شبکه دولتی سوریه اعلام کرد که ابوبکر البغدادی رهبر گروه تروریستی داعش در حمله هوایی ارتش سوریه در رقه کشته شده است است. تلویزیون دولتی سوریه..

ادامه مطلب