ترانه -آواز سوریه مجروح تلویزیون حمله هوایی

ترانه -آواز: سوریه مجروح تلویزیون حمله هوایی ابوبکر البغدادی اخبار بین الملل

باغچه آپارتمانی جهت کاشت میوه و سبزی اختراع شد

اگر دوست دارید مواد مورد نیاز جهت تهیه سالاد را در داخل آپارتمان محل سکونتتان تهیه کنید، می توانید یک باغچه خانگی را خریداری کرده و انواع میوه و سبزی..

ادامه مطلب

بارتومئو از وحشت آمریکا را ترک کرد

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، کلوب بارسلونا جهت حضور خوسپ ماریا بارتومئو در آمریکا تنها یک روز و چند ساعت در نظر گرفت چون آن ها تصور نمی کردند چنین ا..

ادامه مطلب

بازداشت 3 صیاد بوشهری به وسیله گارد ساحلی قطر

رئیس شیلات بندر عسلویه استان بوشهر گفت: گارد ساحلی کشور قطر 3 صیاد اهالی این بندر را که با یک فروند قایق درحال ماهیگیری در نزدیکی سکوهای نفتی در آبهای..

ادامه مطلب

شکست پرگل پرسپولیس برابر استال اوکراین

تیم فوتبال پرسپولیس در سومین دیدار دوستانه خود در اردوی اوکراین برابر حرفش شکست خورد. شکست پرگل پرسپولیس برابر استال اوکراین عبارات مهم : فو..

ادامه مطلب

تصویرهای ، ترکیب مناظر دیدنی مناطق گردشگری دنیا با یکدیگر

در گزارش زیر تصاویری از مناطق گردشگری و دیدنی دنیا را مشاهده می کنید که با یکدیگر ترکیب شده است اند. این ترکیب ها از میان ۱۴ هزار تصویر از ۴۰ کشور دنیا به دس..

ادامه مطلب

هنگامی که همه‌چیز می‌توانست بدتر باشد! , گزارشی از نشست گروه ۲۰ در هامبورگ

سران بیست اقتصاد بزرگ دنیا G۲۰ “خشونت بی‌دلیل” حین برگزاری اجلاس را به شدت محکوم کردند. اختلاف نظر در دو عرصه ادامه پیدا کرد: اقتصاد و پاسداری ا..

ادامه مطلب

تصویر العمل آبکی زنگنه به دلواپسان نفتی!

در حاشیه دلواپسی تازه بعضی تندروها علیه قرارداد نفتی با توتال، مسعود ماهینی این کارتون را در نیش خط منتشر کرد. تصویر العمل آبکی زنگنه به دلواپسان ..

ادامه مطلب