ترانه -آواز سوریه مجروح تلویزیون حمله هوایی

ترانه -آواز: سوریه مجروح تلویزیون حمله هوایی ابوبکر البغدادی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی در حفاظت مجلس کوتاهی شده است است / با شیطنت بعضی رسانه ها در باره شعار فوت بر آ

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت:البته تا این حد هم اتفاق مناسبی جهت کشور نبود ولی به لطف خدا مسئله تا حدودی مدیریت شد تا ما متوجه شوی

در حفاظت مجلس کوتاهی شده است است / با شیطنت بعضی رسانه ها در باره شعار فوت بر آ

پزشکیان :در حفاظت مجلس کوتاهی شده است است / با شیطنت بعضی رسانه ها در باره شعار فوت بر آمریکا برخورد خواهیم کرد

عبارات مهم : تروریست ها

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت:البته تا این حد هم اتفاق مناسبی جهت کشور نبود ولی به لطف خدا مسئله تا حدودی مدیریت شد تا ما متوجه شویم نباید اجازه دهیم چنین مسائلی به سادگی در کشور رخ دهد.

سرپوش سیاسی – مسعود پزشکیان در گفت وگو با منزل ملت با اشاره به حوادث تروریستی روز چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: نشانه تروریست ها نمایندگان مجلس بود و اگر از بالکن وارد صحن می شدند کار به دیگران نداشتند و از همان جایگاه با تسلط کامل بر صحن فاجعه ای جهت کشور و نظام ایجاد می کردند.تروریست ها نباید به آسانی اسلحه وارد ساختمان مجلس می کردند

در حفاظت مجلس کوتاهی شده است است / با شیطنت بعضی رسانه ها در باره شعار فوت بر آ

وی در گفت وگو با منزل ملت تأکید کرد: قابل قبول نیست که ۳ نفر و حتی ۳۰ نفر بتوانند به آسانی وارد این سیستم شوند، حتی نباید به آسانی با خود اسلحه وارد پارلمان می کردند و انتظار داشتیم سیستم برابر آنها بایستد و برخورد کند و در این زمینه کوتاهی شده است است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه از شرایط ایجاد شده است جهت کارمندان و مراجعه کنندگان متأسف هست، گفت: اینکه عده ای جانشان را در این اتفاق از دست دادند جهت کشور بد شد و تمام کسانی که مسئول هستیم باید از این اتفاق درس عبرت بگیرم تا درست تر تصمیم گیری کنیم.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت:البته تا این حد هم اتفاق مناسبی جهت کشور نبود ولی به لطف خدا مسئله تا حدودی مدیریت شد تا ما متوجه شوی

پزشکیان توضیح داد: نخستین کسی که خبر داد عده ای وارد مجلس شده است اند آقای کریم پور بود که ظاهرا بعد از شهید شدن پاسدار تیموری اسلحه او را برداشته بود. این نماینده با هراس در حالی که اسلحه به دست داشت وارد صحن شد و اطلاع داد داعشی ها داخل مجلس هستند.

حفاظت خواهان تعطیلی صحن بود/بنده مخالفت کردم

وی ادامه داد: از این جهت با مأمورین حفاظت صحبت کردیم تا کارها مورد نیاز را جهت تأمین امنیت در مجلس ایجاد کند و در نهایت تصمیم گرفتم که جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با وجود حضور تروریست ها ادامه پیدا کند.

نایب مدیر مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: حفاظت مجلس تأکید داشت صحن علنی در ساعت مشخصی به علت اینکه نمی توانند شرایط را کنترل کنند و یا هنوز جهت آنها معلوم نشده است چه کسانی وارد مجلس شده است اند، تعطیل شود. حفاظت می خواست تا نمایندگان هر چه سریعتر به نمازخانه انتقال یافته شوند ولی من نپذیرفتم و جلسه را ادامه دادم، جهت من قابل قبول نبود که تعدادی بخواهند نظم جلسه مجلس را به هم بزنند.

در حفاظت مجلس کوتاهی شده است است / با شیطنت بعضی رسانه ها در باره شعار فوت بر آ

با شیطنت بعضی رسانه ها در باره شعار فوت بر آمریکا برخورد خواهیم کرد

پزشکیان در این زمینه به منزل ملت گفت: حتی در جریان اداره مجلس حاجی دلیگانی در خصوص مباحث معدن صحبت می کرد که شعار فوت بر آمریکا داد و بنده جهت آن که نظم جلسه به هم نخورد تأکید کردم فوت بر آمریکا ربطی به بحث معدن ندارد ولی متأسفانه بعضی رسانه ها شیطنت کردند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت:البته تا این حد هم اتفاق مناسبی جهت کشور نبود ولی به لطف خدا مسئله تا حدودی مدیریت شد تا ما متوجه شوی

وی تأکید کرد: حتماٌ این شیطنت را پیگیری خواهیم کرد آیا که دروغ گفتند و تهمت زدند و به اصطلاح حرف هایی را منتشر کردند که نقطه برابر اقداماتی بود که ما در صحن علنی انجام دادیم. نمایندگان در صحن ماندند و جهت هرگونه خطری آماده بودند، شخصاً خم به آبرو نیاوردم و حتی صورت ام عوض کردن نکرد و با اقتدار مجلس را اداره کردم.

برای شهادت آماده بودیم

این نماینده مجلس عنوان کرد: ما جهت شهادت آماده بودیم و هیچ باکی نداشتیم آیا که تصور می کردیم جهت عزت و سربلندی کشور شهید خواهیم شد ، قرار نبود با حضور ۳ نفر هول کنیم ولی در برابر افرادی که ادعای دفاع از انقلاب و شهدا دارند در ماه مبارک رمضان تهمت زدند و حرفی را طوری انتقال دادند که واقعیت نداشت، همین اتفاقات باعث شکاف و نفاق در جامعه می شوند و دقیقا این کار خواست آمریکایی ها است.

در حفاظت مجلس کوتاهی شده است است / با شیطنت بعضی رسانه ها در باره شعار فوت بر آ

پزشکیان تأکید کرد: کسی که به دنبال ایجاد وحدت و آرامش در مملکت است آمریکایی نیست بلکه افرادی که دنبال نفاق و شکاف و شایعه پراکنی هستند و تلاش دارند عده ای را خاص و عده ای را عام نشان دهند و در جهت خواست آمریکایی حرکت کنند.

وی اظهار داشت: هیچ قدرتی نمی تواند ما را بشکند جز نبود وحدت، اگر متزلزل شویم هر قدرتی می تواند به آسانی ما را بشکند که این هم خواسته آمریکایی ها است.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: اتفاقی که روز چهارشنبه در مجلس شورای اسلامی رخ داد اتفاق بزرگی نبود هر چند که تأکید داریم نباید تا این اندازه نیز پیش می رفت. با این حال ما صحنه های خطرناک تر و سخت تر را در وقت جنگ سپری کرده ایم.

برای حضور داعش در مجلس دلواپس نبودم/مضطرب اوضاع کارمندان بودم

این نماینده گفت: حضور ۳ نفر با اسلحه در مجلس دلواپس کننده نبود آیا که اگر یک کلت داشتیم می توانستیم به آسانی در برابر آنها ایستادگی کنیم ولی چیزی که مرا ناراحت و مضطرب کرده بود اوضاع کارمندان و مراجعه کنندگان در ساختمان اداری مجلس بود. در حدی که از آقای مطهری خواستم عنوان را پیگیری کند و به نحوی با تروریست ها درگیر شوند تا بتوانند مردم را از ساختمان خارج کنند.

وی ادامه داد: در جریان اداره صحن علنی دکتر لاریجانی به صحن آمدند ولی جهت مدیریت روند بحران در ساختمان اداری مجلس از صحن خارج شدند تا اینکه ایشان حدود ساعت ۱۲ و ۱۵ دقیقه به صحن علنی بازگشتند و اداره جلسه را برعهده گرفتند. از آنجایی که بنده صلاح ندیده بودم جلسه تعطیل شود دکتر لاریجانی نیز جلسه را اداره کردند آیا که دیگر می دانستیم تروریست ها در طبقه چهارم محاصره شده است اند و دیگر خطری وجود ندارد.

جلسه هیات رئیسه روز بعد از اتفاق ترور

پزشکیان به جلسه روز پنج شنبه هیأت رئیسه اشاره کرد و گفت: روز بعد از اتفاق اعضای هیأت رئیسه جهت بررسی ابعاد اتفاق در مجلس نشستی داشتند و پیگیری امور بین اعضای هیأت رئیسه تقسیم شد. به هر حال باید اوضاع مجروحین و افرادی که در این اتفاق حضور داشتند پیگیری می شد و از خانواده های آنها دلجویی می کردیم. این کارها همچنان ادامه دارد آیا که بسیاری پرسشها معنوی و روانی دارند.

وی تأکید کرد: در حقیقت این افراد قربانی نمایندگان شدند. اگر تروریست ها راه را اشتباه نمی رفتند کارمندان و مردم عادی درگیر عنوان نمی شدند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: لطف خدا بود که تروریست ها نتوانستند ضربه محکمی به نظام بزنند، البته اعتقاد داریم تا این اندازه هم نباید اتفاقی می افتاد و نباید اجازه می دادیم وارد پارلمان شوند و در نهایت باید با این افراد برخورد جدی شود تا اجازه تکرار چنین اتفاقاتی داده نشود.

واژه های کلیدی: تروریست ها | نماینده مجلس | حوادث تروریستی | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs