ترانه -آواز سوریه مجروح تلویزیون حمله هوایی

ترانه -آواز: سوریه مجروح تلویزیون حمله هوایی ابوبکر البغدادی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی گرانفروشی را به ۱۲۴ اعلام کنید , تخم‌مرغ دانه‌ای ۴۲۰ تومان

طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار هر شانه تخم‌مرغ ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان و هر دانه از این محصول ۴۲۰ تومان باید در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گیرد و متقاضیان در صورت مواجه ش

گرانفروشی را به ۱۲۴ اعلام کنید , تخم‌مرغ دانه‌ای ۴۲۰ تومان

تخم مرغ دانه ای ۴۲۰ تومان؛ گرانفروشی را به ۱۲۴ اعلام کنید

عبارات مهم : بازار

طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار هر شانه تخم مرغ ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان و هر دانه از این محصول ۴۲۰ تومان باید در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد و متقاضیان در صورت مواجه شدن با قیمت های بالاتر می توانند عنوان را به سامانه ۱۲۴ شرکت حمایت اعلام کنند تا با گرانفروشان برخورد شود.

به گزارش ایسنا، طی مدت اخیر به علت شیوع بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان تعدادی از مرغ های تخم گذار از دور تولید خارج شدند که این امر باعث کم کردن عرضه تخم مرغ و زیاد کردن قیمت این محصول شد. در این میان درهای واردات به روی این محصول باز شد تا بخشی از نیاز کشور از طریق واردات تامین و بازار این محصول تنظیم شود که طبق اعلام گمرک ۱۱۶ تن تخم مرغ در یک هفته اخیر وارد کشور شده است است.

گرانفروشی را به ۱۲۴ اعلام کنید , تخم‌مرغ دانه‌ای ۴۲۰ تومان

همچنین طبق گفته وزیر جهاد کشاورزی، بخشی از کسری عرضه تخم مرغ از محل واردات جبران می شود و بخشی دیگر نیز با کنترل و تنظیم چگونگی توزیع آن در بازار مصرف انجام می شود که اکنون بازار تخم مرغ بهتر شده است است و جهت کنترل بازار این محصول تلاش می شود.

البته قیمت هر شانه تخم مرغ طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان و دانه ای ۴۲۰ تومان است که طی مدت اخیر این محصول به قیمت مصوب در اختیار مصرف کنندگان قرار نگرفت ولی با توجه به کارها انجام شده است و در حال انجام جهت کنترل بازار این محصول، وزارت جهاد کشاورزی خطاب به مصرف کنندگان اعلام کرده که تخم مرغ را گران تر از شانه ای ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان نخرند و شرکت حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نیز تاکید کرده که فروش این محصول به قیمت بیش از قیمت مصوب گرانفروشی است که مردم باید موارد گران فروشی را به شرکت حمایت اعلام کنند تا مورد پیگیری قرار گیرد.

طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار هر شانه تخم‌مرغ ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان و هر دانه از این محصول ۴۲۰ تومان باید در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گیرد و متقاضیان در صورت مواجه ش

سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به ایسنا اعلام کرد که این سازمان، نامه قیمت مصوب شده است تخم مرغ داخلی و خارجی را به استان های سراسر کشور ابلاغ کرده هست. همچنین گشت های نظارتی یکسان با شرکت های صنعت، معدن و تجارت استان ها و دیگر دستگاه های نظارتی جهت رصد بازار در حال انجام است.

طبق اعلام شرکت حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، مصرف کنندگان در صورت مواجه شدن با عرضه تخم مرغ به قیمت بیش از قیمت مصوب، گرانفروشی مربوطه را به سامانه ۱۲۴ اطلاع دهند تا از سوی شرکت حمایت مورد پیگیری قرار گیرد و با متخلفان برخورد شود.

واژه های کلیدی: بازار | تنظیم | محصول | واردات | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs